Ексклюзиви
неділя, 31 січня 2016 17:44

У мережу виклали повну доповідь лондонського суду про вбивство Литвиненка

Автор: AFP
 

Організація "Відкрита Росія" переклала і оприлюднила повну доповідь Високого суду Лондона про вбивство екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка.

Повна версія нараховує 327 сторінок доповіді судді Роберта Оуена, який прийшов до висновку, що операція ФСБ щодо вбивства Литвиненка, ймовірно, була затверджена Патрушевим, а також президентом Путіним.

Нагадаємо, 21 січня лондонський суд оприлюднив витяги зі звіту у справі про вбивство Литвиненка. Путіна визнали причетним до вбивства офіцера ФСБ.

Як відомо, Литвиненко у 2006 році помер у Лондоні внаслідок отруєння радіоактивним полонієм-210. Отрута потрапила в організм чоловіка після зустрічі з колишніми колегами Дмитром Ковтуном і Андрієм Луговим, із якими Литвиненко пив чай ​​у лондонському готелі Millenium.

За однією з версій, Литвиненко був убитий, оскільки знайшов докази зв'язків з організованою злочинністю близьких до російського президента Володимира Путіна чиновників.

Зараз ви читаєте новину «У мережу виклали повну доповідь лондонського суду про вбивство Литвиненка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути