Влада адміністративного центру східної китайської провінції Шаньдун, міста Цзінань, що "загубила" десятьох попутників хворого на грип А/H1N1, який благополучно видужує в місцевій інфекційній лікарні, зважилися на радикальні заходи: всім, хто надасть інформацію про цих людей, і навіть їм самим у разі явки на обстеження обіцяють по 2 тисяч юанів (293 дол.), передає УКРІНФОРМ з посиланням на місцеві ЗМІ.
Шаньдунський пацієнт став другим хворим у материковій частині Китаю. 19-річний студент канадського університету прибув у Пекін 8 травня і через 3 дні поїздом приїхав у Цзінань. Тих, хто опинився з ним в одному вагоні, і розшукують пильні чиновники: з 46 пасажирів 36 уже обстежено і звільнено з-під карантину, а ось ще десятьох ніяк не можуть знайти.
За твердженням МОЗ КНР, усі троє хворих на грип А/H1N1 в материковій частині країни, що знаходяться на лікуванні в місцевих інфекційних лікарнях - у містах Ченду (пров. Сичуань), Цзінань і Пекін, почувають себе нормально і видужують.




















Коментарі