Четвер, 13 серпня 2009 16:57

У Британії несправедливо ув"язнили 170 дітей

У Британії несправедливо ув"язнили 170 дітей

У Великій Британії більше третини дітей ув"язнені несправедливо, йдеться у звіті органу опіки дітей.

Дослідження організації захисту прав дітей Barnardo"s показало, що уряд порушив власні приписи щодо опіки, дозволивши 12,- 13-, і 14-річним бути ув"язненими за дрібні злочини.

У контрольну групу ввійшли 214 дітей - це половина усіх ув"язнених у 2007-2008 роках, (тобто всього у Великій Британії ув"язнено близько 440 дітей. - ред) Третина від усіх ув"язнених 440 дітей, тобто 170 неповнолітніх не скоїли важких злочинів і не були постійними порушниками закону. Серед кожних п"яти одна дитина була позбавлена волі за порушення громадського порядку.

170 дітей у Англії та Вейлсі не мали би бути за ґратами, вважають автори дослідження, яке також виявило що близько половини дітей зазнали брутального поводження у сім"ї.

Директор Barnardo"s і колишній генеральний директор служби в"язниць Мартін Нерей: "Є реальністю, що деякі діти, серед них молодші за 12 років, мусять бути замкнені. Але уряд і Парламент мають намір вживати ув"язнення тільки як крайню міру покарання для дітей, молодших 12 років. До 1998 року направити дитину до в"язниці було б незаконно, якщо вона не вчинила так званого "важкого злочину". Тепер ми щороку робимо це, і під дію закону потрапляє 400 дітей від 12 до 14 років.

Barnardo"s виступає за жорстке визначення правил, які відповідають наміру уряду і парламенту. Йдеться про те, щоб діти до 14 років, які не скоїли важких злочинів і серйозних порушень закону, таких як грабунок, і не переступали через нього постійно, уникали покарання ув"язненням.

Благодійна організація також хоче чіткого визначення у яких випадках виправдано використовувати місця у в"язниці. За їх словами, порушення громадського порядку не повинно призводити до позбавлення волі, якщо не мали місця серйозні злочини або насильство. Мовляв, ув"язнення дітей перетворює їх у серйозних злочинців. Міністри ж повинні зосередити увагу на тому, щоб зменшити кількість правопорушень.

За матеріалом Independent

Зараз ви читаєте новину «У Британії несправедливо ув"язнили 170 дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 844
Голосування Який результат покаже збірна України з футболу на Євро-2020/21?
  • 1) не вийде з групи
  • 2) дійде до 1/8 фіналу
  • 3) дійде до 1/4 фіналу
  • 4) дійде до 1/2 фіналу
  • 5) дійде до фіналу
  • 6) виграє турнір
Переглянути