"Тітушки" в масках оточили будівельний майданчик біля метро Осокорки, який активісти пообіцяли сьогодні знести вп'яте за останній рік. На місці зібралось близько 500 місцевих жителів, до сотні "тітушок" та кілька автобусів з міліцією.
Більшість "тітушок" одягнені у військову форму та кросівки, а на рукавах мають пов'язаний білий скотч. Міліціонери, які присутні тут, на маски на обличчях не звертають уваги.
Люди обіцяють знести паркан, якщо його не демонтують сьогодні.
Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко обіцяв активістам особисто приїхати на міце конфлікту і розібратися в ситуації.
Кличко приїде на Осокорки, але якщо когось побачить в балаклавах то засуне їх їм в одне місце Відео:...
Posted by Володимир Тищенко on 19 Май 2015 г.




















Коментарі