субота, 26 грудня 2015 15:25

"Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!" - діаспоряни заколядували в Румунії

"Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!" - діаспоряни заколядували в Румунії

Українці Румунії заспівали колядки у графстві Сучава, що на півночі країни. Після традиційної "Добрий вечір тобі, пане господарю" колядники заспівали ще одну різдвяну пісню румунською мовою.

Нагадаємо, що наприкінці листопада спікера російської Держдуми Сергія Наришкіна у парламенті Румунії зустріли плакатами "2008-й - Грузія. 2014-й - Україна. Хто наступний? Путін, зупинися!". Підтримати акцію приїхав один з лідерів кримських татар Рефат Чубаров.

...дякуємо дорогі друзі за коляду....;) / va multumim, dragi prieteni pentru colinda ......"Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!" / ...E atata suferinta in lume,oameni, fiti frumosi unii cu altii...

Опубліковано Fraseniuc Sebastian 26 грудня 2015 р.

Зараз ви читаєте новину «"Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!" - діаспоряни заколядували в Румунії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути