Сьогодні в Україні відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Предмет є одним із найпопулярніших, участь у тестуванні візьмуть 369 тис. осіб.
Цьогоріч тест ЗНО з математики поділили на два рівні – стандартний і профільний. Тести відрізнятимуться кількістю завдань, часом на їхнє виконання та відбуватимуться в різних аудиторіях. Учасники тестування, які планують вступати до ВНЗ, складатимуть тест профільного рівня, повідомляє Міністерство освіти й науки. Ті, хто не планують вступати до вузів, зможуть узяти участь у зовнішньому оцінюванні, тест з якого міститиме завдання лише стандартного рівня.
"Сертифікаційна робота рівня стандарт складається з 28 завдань різних форм, на виконання яких відведено 150 хвилин. Під час визначення результатів учасники цього тестування дістануть лише оцінку державної підсумкової атестації з математики за шкалою 1-12 балів. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту рівня стандарт, дорівнює 50 балам. Тест же профільного рівня складається з 34 завдань різних форм, на виконання яких учасникам відведено 210 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 67 балам", - ідеться в повідомленні.
Що потрібно мати з собою на тестуванні:
- запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО й оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті;
- дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;
- пляшку з питною водою без етикетки;
- засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.
Під час тестування абітурієнтам заборонено мати будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друковані й рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.
Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії ЗНО, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно впродовж п'яти днів після тестування з певного предмета подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як карантин вплине на шкільні випускні
21 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Першим тестування було з хімії. На нього зареєструвалися 12,7 тис. осіб, для яких створена 881 аудиторія в 62 пунктах тестування.
Коментарі