пʼятниця, 10 квітня 2015 10:05

США вирішили відправити на парад до Москви посла в Росії

США вирішили відправити на парад до Москви посла в Росії
Фото: joinfo.ua

У Білому домі заявили, що від США на військовому параді 9 травня в Москві буде присутній посол в РФ Джон Теффт.

Держдепартамент уточнив, що Америка вшановує пам'ять загиблих у Другій світовій війні, в тому числі і мільйонів росіян.

Проте враховуючи дії Росії в Україну, офіційно представляти країну буде посол.

Про це повідомляє агентство Associated Press.

У відомстві висловили сподівання, що інші країни візьмуть приклад США.

Бути присутнім на День перемоги в Москві на тлі українського конфлікту відмовилися вже лідери багатьох країн.

Про свою відмову повідомили глави Німеччини, Великобританії, Швеції, Польщі, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Болгарії, Молдови, Японії, Нідерландів та інших.

Компанію Володимиру Путіну складуть лідери 26 країн, у тому числі деякі європейці - наприклад з Греції.

Також очікується прибуття 31-річного північнокорейського диктатора Кім Чен Ина.

Зараз ви читаєте новину «США вирішили відправити на парад до Москви посла в Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути