У Києві ліквідували усі гральні і лотерейні заклади.
Про це радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив на брифінгу у середу, передає Укрінформ.
"Можна констатувати, що гральний бізнес у тих ганебних формах, у яких він існував, у Києві цілковито зупинено", - сказав Шкіряк.
Він зазначив, що у ході спецоперації у столиці, зокрема, закрито 564 гральні заклади та вилучено понад 10 тисяч одиниць обладнання. Крім того, припинено діяльність 9 підпільних казино. За фактами надання незаконних послуг розпочато 380 кримінальних проваджень.
"Цій страшній гідрі, яка щороку обкрадала державний бюджет на 7-10 млрд гривень, оголошено справжню війну. Найближчими днями на всій території України будуть закриті всі гральні й лотерейні заклади до тих пір, поки їх діяльність не буде законодавчо врегульована", - заявив Шкіряк.
"Якщо з'явиться інформація, що десь запрацювало або закрутилося, негайно виїде оперативна група і зупинить, закриє, вилучить. Далі - ухвала суду, обшук і - кримінальне провадження", - пообіцяв Шкіряк.
Нагадаємо, 8 грудня глава МВС Арсен Аваков оголосив про проведення в Україні масштабної спецоперації "Ігорні точки - стоп" з метою ліквідації гральних закладів.




















Коментарі
1