середа, 26 серпня 2015 17:39

Сирійський диктатор Асад проспівав дифирамби Путіну

Сирійський диктатор Асад проспівав дифирамби Путіну

Сирійський диктатор Башар Асад характеризує Росію як відданого і принципового союзника

Про це повідомляє The Guardian.

"У нас є сильна впевненість у росіянах, оскільки вони довели під час кризи протягом чотирьох років, що вони щирі і прозорі у стосунках із нами", - сказав Башар Асад в інтерв'ю телемережі Аль-Манар, яку пов'язують із терористичною організацією "Хезболла".

Ассад охарактеризував Росію як "принципову", у той час як "США зраджує своїх союзників, зраджує своїх друзів".

Нагадаємо, нещодавно 36 людей загинули у столиці Сирії через обстріли бойовиків та невибіркові авіаудари проурядових військ. Пізніше через авіаудар урядових військ по ринку загинуло щонайменше 70 чоловік. Невдовзі після цього Путін надіслав Асаду шість винищувачів.

Зараз ви читаєте новину «Сирійський диктатор Асад проспівав дифирамби Путіну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути