Ексклюзиви
Середа, 09 липня 2008 15:11

Siemens звільняє 16 тисяч своїх робітників по всьому світу

Німецький концерн Siemens AG має намір скоротити 16750 робочих місць на своїх підприємствах по всьому світу до 2010 року.

В Німеччині звільнення загрожує 5250 співробітникам в найбільших філіях Siemens в Мюнхені, Берліні, Нюрнберзі та Ерлангені.

Голова правління компанії Петер Лешер пояснив таке рішення необхідністю захистити компанію на тлі перших ознак спаду економічного розвитку і погіршення світової кон"юнктури. "Ми зобов"язані реагувати на процеси взаємодії, що змінилися, в світовій економіці", - сказав він.

В цілому на Siemens в десятках країн світу зараз працюють 435 тисяч людей, з яких 136 тисяч трудяться у ФРН.

У березні цього року Siemens попередила, що її фінансові показники будуть гіршими ніж очікувалося. Ця заява привела до падіння курсу її акцій на 35% в порівнянні з початком року.

Компанія хоче скоротити витрати на 1,2 млрд. євро до 2010 року.

Керівники Siemens запевняють, що пропонуватимуть співробітникам вийти на дострокову пенсію. Вони мають намір звільняти їх проти їхньої волі тільки в крайніх випадках, повідомляє NEWSru.

Зараз ви читаєте новину «Siemens звільняє 16 тисяч своїх робітників по всьому світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода