Російські ГРУшники хотіли поспілкуватися зі мною. Я теж би з радістю з ними поговорила.
Про це під час прес-конференції розповіла народний депутат партії "Батьківщина" Надія Савченко.
"Я б їм сказала наступне: "Ви попали в таку ж м'ясорубку, як і я, але ще раз прийдете на мою землю вбивати народ - вирву кадика". В іншому ми би порозумілися. Я б залюбки поговорила з цими хлопцями", - повідомила Савченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко: ніякої федералізації.
"Зараз і про мене, і про ГРУшників ходять різні чутки. Мені їх трохи шкода. Україна з ними вчинила, як було потрібно. Вони не такі погані хлопці, щоб Росія кидала їх на призволяще", - резюмувала Савченко.
Раніше повідомлялось, що Надія Савченко порадила президенту Росії Володимиру Путіну прожити гідно своє життя.




















Коментарі