Вівторок, 22 квітня 2008 09:01

Шантажист погрожує опублікувати еротичну фотосесію Ксенії Бородіної (ФОТО)

Шантажист вимагає від популярної телеведучої Ксенії Бородіної $100 000, погрожуючи інакше опублікувати її відверту фотосесію.

- Останні дні я живу, як в кошмарі, - трохи не плаче Ксюша. - У мене немає суми, яку хоче цей негідник, та якби і була, де докази, що на цьому він зупиниться? З приводу цієї фотосесії у нас і так були сварки з коханим!

На фотосесію ведуча проекту "Дом-2" на каналі ТНТ погодилася за пару днів до знайомства з нинішнім хлопцем. Коли знімки були готові, дівчина показала їх судженому. Реакція коханого була різкою: "Якщо ці фото десь надрукують, то ми з тобою розлучимося, - заявив хлопець. - Я не хочу, щоб на тебе голу вирячилися сторонні мужики!"

- Я відразу домовилася з фотографом, а це мій друг, що знімки нікуди не підуть, - зізналася Ксенія. - Він мені пообіцяв, і я знаю, що він до цього здирства непричетний.

Листи з погрозами з"явилися в поштовій скриньці Бородіної пару тижнів тому.

- Спочатку я не надала їм значення, - згадує Ксенія. - Хіба мало всяких дурнів...

Але в одне з останніх послань були вкладені два знімки з тієї самої фотосесії, і Ксюша зрозуміла: вимагач не жартує.

Провівши декілька безсонних ночей, витримавши важкі розмови з хлопцем, Ксенія знайшла вихід. З вимученої згоди коханого дівчина вирішила сама опублікувати прислані їй фотографії, щоб припинити всі подальші спроби її шантажувати.

- Я не знаю, як інакше змусити його замовкнути, - говорить Ксенія, повідомляє "Твой ДЕНЬ".

Зараз ви читаєте новину «Шантажист погрожує опублікувати еротичну фотосесію Ксенії Бородіної (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода