У Держдумі пропонують ввести санкції проти Coca-Cola і Pepsi.
Відповідне звернення прем'єру РФ Дмитру Медведєву направив голова Російської партії пенсіонерів за справедливість Ігор Зотов.
Депутат аргументує свою пропозицію тим, що виробники газованих напоїв спонсорують основні політичні сили США. Любителям віскі з колою Зотов рекомендує замінити іноземну газовану воду квасом.
Нагадаємо, що під час грудневої прес-конференції Володимира Путіна журналіст поскаржився президенту, що популярний в регіоні "Вятський квас" не може потрапити у федеральну мережу.
×




















Коментарі
1