пʼятниця, 25 грудня 2015 11:05

Росія планує збудувати шість атомних енергоблоків в Індії

Росія планує збудувати шість атомних енергоблоків в Індії
Автор: au.news.yahoo.com Протягом 20 років уряд РФ збирається побудувати шість атомних енергоблоків в Індії.

Протягом 20 років уряд РФ збирається побудувати шість атомних енергоблоків в Індії. Про це розповів президент країни Володимир Путін, передає Reuters.

В четвер він зустрівся з прем'єр-міністром Індії Нарендрою Моді в Кремлі. Президент РФ також заявив про успішну співпрацю з Нью-Делі у виробництві ракет "БраМос". Обидві країни планують спільно виробляти новий тип винищувача і транспортних літаків.

Як раніше повідомляла Gazeta.ua, Путін доручив уряду РФ передати Рамзану Кадирову нафтову компанію.

Зараз ви читаєте новину «Росія планує збудувати шість атомних енергоблоків в Індії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути