Ексклюзиви
понеділок, 15 лютого 2016 08:29

Росія відправила на Донбас перший цьогорічний "гумконвой"

Росія відправила на Донбас перший цьогорічний "гумконвой"
Фото: dt.ua

Із підмосковного Ногінська в Ростовську область у понеділок виїхала 49-а колона з "гуманітарною допомогою" для окупованих Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба МНС Росії.

Як стверджують у російському відомстві, "гумконвой" доставить на Донбасі 1000 тонн "гуманітарних вантажів".

"Це перша в 2016-му році колона, яка доставить гуманітарний вантаж до Луганської та Донецької області", - ідеться в повідомленні.

Як відомо, із середини серпня 2014 року Російська Федерація в односторонньому порядку направляє вантажівки з невідомии вмістом на окуповані території Донецької та Луганської областей.

У РНБО наголошують, що "гумконвої" перевозять озброєння і боєприпаси для бойовиків.

Зараз ви читаєте новину «Росія відправила на Донбас перший цьогорічний "гумконвой"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути