вівторок, 12 травня 2015 14:12

Російські військові, які воюють на Донбасі, отримують $1700 на місяць - доповідь Нємцова

Російські військові, які воюють на Донбасі, отримують $1700 на місяць - доповідь Нємцова

 Російські військові, які вирушають воювати на Донбас, отримують близько 60-90 тисяч рублів на місяць (1100-1700 доларів).

Про це заявив член федеральної політради РПР-Парнас Ілля Яшин під час презентації доповіді про конфлікт в Україні.

За його словами, найманців вербують регіональні військкомати і ветеранські організації.

Російська влада заперечує участь кадрових військових у конфлікті в Україні.

Доповідь "Путін. Війна" готував убитий російський опозиційний політик Борис Нємцов, але він не встиг її закінчити. Доповідь завершили його соратники і у вівторок представили публіці.

За оцінкою економіста Сергія Алексашенка, тільки за перші десять місяців конфлікту Росія витратила на українську війну до 53 мільярдів рублів.

Доповідь склали на основі відкритих даних та відомостей, отриманих Нємцовим від родичів загиблих солдатів.

Зараз ви читаєте новину «Російські військові, які воюють на Донбасі, отримують $1700 на місяць - доповідь Нємцова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

14

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути