Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявила, що в зоні бойових дій на сході України мають місце випадки, коли військовослужбовці Росії не санкційовано використовують символіку організації.
Як передає "Главком", за інформацією місії, зокрема, в місті Соледар (Донецька область) був помічений російський офіцер, на формі якого була емблема ОБСЄ. Логотип ОБСЄ був також розміщений на його посвідченні особи.
У зв'язку з цим місія ОБСЄ вказала не неприпустимість несанкційованого використання символіки організації.
×




















Коментарі