Російський телеканал "Звезда", який належить Міноборони РФ, звинуватив Україну в тому, що вона підтримує терористів з ІДІЛ.
Про це йдеться у заголовку новини російського пропагандистського телеканалу "Звезда", повідомляє Еспресо.TV.
Сама новина стосується реакції українського МЗС на рішення Ради Федерації дозволити використання російських військ за межами країни.
Нагадаємо, що 30 вересня Рада Федерації на прохання президента РФ Володимира Путіна дозволила використовувати російські війська в інших країнах. Про військову допомогу у російського керівництва просив президент Сирії Башар Асад. У цей же день російські військово-повітряні сили завдали перший удар в Сирії. Удар був здійснений неподалік від сирійського міста Хомс.
За інформацією медіа, Хомс не контролюється терористами з "Ісламської держави". Тут живуть мирні жителі і FSA (Free Syrian Army, озброєна сирійська опозиція), що воює з урядовими військами.
Також аналітики і сирійські активісти стверджують, що РФ завдала авіаударів по позиціях, контрольованих силами повстанців, які виступають проти режиму глави Сирії Башара Асада.
За інформацією медіа, Хомс не контролюється терористами з "Ісламської держави". Тут живуть мирні жителі і FSA (Free Syrian Army, озброєна сирійська опозиція), що воює з урядовими військами.
Також аналітики і сирійські активісти стверджують, що РФ завдала авіаударів по позиціях, контрольованих силами повстанців, які виступають проти режиму глави Сирії Башара Асада.
Представники російського Міноборони кажуть, що мішенню ударів є бойовики "Ісламської держави".
×




















Коментарі
2