Ексклюзиви
Неділя, 27 липня 2008 12:43

Рауль Кастро попередив кубинців про прийдешню кризу

Президент Куби Рауль Кастро закликав жителів острова бути готовими до наслідків світової економічної кризи. Про це, як повідомляє ВВС News, він заявив в своїй промові, присвяченій 55-літтю початку комуністичної революції на Кубі.

Виступаючи перед присутніми в казармах Монкада в Сантьяго-де-Куба, Рауль Кастро відзначив, що країни, що розвиваються, вже починають відчувати на собі наслідки кризи, що виражаються, зокрема, в підвищенні цін на продовольство і паливо. "Але революція робила і робитиме все, що в її силах, щоб скоротити до мінімуму неминучі наслідки міжнародної кризи для населення", - заявив він.

В ході свого виступу Рауль Кастро не оголосив, як очікувалося, про нову економічну політику Куби, але детально зупинився на змінах, що сталися в країні з моменту переходу влади від Фіделя Кастро до нього.

Крім того, президент Куби традиційно висловився про головного ідеологічного ворога острова Свободи - Сполучені Штати Америки. За словами Рауля Кастро, кубинці повинні продовжувати активно піклуватися про свою безпеку, не дивлячись на результати наступних президентських виборів в США.

Зараз ви читаєте новину «Рауль Кастро попередив кубинців про прийдешню кризу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода