Компанія "Транснефть" сьогодні вранці направила судові позови у зв"язку з діями білоруської сторони, заявив глава Мінроcенерго Росії Віктор Христенко.
- Відповідні позови "Транснефть" направила сьогодні вранці, - сказав міністр на прес-конференції.
При цьому він не уточнив, скільки позовів і куди їх направили. Білорусь припинила транзит російської нафти до Європи, зажадавши від Росії оплати встановлених з 1 січня 2007 року митних зборів на нафту, що транспортується по нафтопроводах республіки.
- На наш погляд, ця ситуація не залишиться без позовів з боку споживачів і транзитерів, але навряд чи це є достатнім для зняття напруженості, - сказав міністр, повідомляє РИА "Новости".




















Коментарі