Президент РФ Володимир Путін заявив, що доля Донбасу має вирішуватись не Росією. Про це він сказав сьогодні журналістам в Севастополі. Повідомляє ТАСС.
"Душею і серцем ми з Донбасом", - сказав Путін. Однак він підкреслив, що "це серйозне питання не вирішується Росією".
Путін заявляє, що потрібен "прямий контакт" Києва і "властей" Донбасу.
"Найголовніше, що потрібно зробити, - це встановити прямий контакт між київською владою, "владою Донецької та Луганської республік" з тим, щоб реалізувати Мінські угоди. А там, нагадаю, прямо написано: і зміни до конституції, і закон про місцеві вибори повинні бути прийняті за погодженням з Донбасом", - оповідь Путін.
Крім цього, він стверджує, що повинен бути прийнятий закон про амністію.
"Як можна вести діалог з людьми, які знаходяться під кримінальним переслідуванням?" - здивувався Путін.
Нагадаємо раніше президент України заявив, що не має наміру вести переговори з лідерами бойовиків з "ДНР" і "ЛНР".




















Коментарі
5