Вівторок, 27 вересня 2011 16:18

"Президент Могилянки не визначився, під кого хоче прогнутися" — Дарина Степаненко

Студентка Дарина Степаненко збирається розірвати корпоративну угоду з Києво-Могилянською академією.

Про це вона сказала під час телефонної розмови з кореспондентом Gazeta.ua.

"Вчора на студентській раді президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт заявив, що корпоративна угода зі мною буде розірвана. Ввечері він сам мені подзвонив і сказав, що відмінив це рішення. Я відповіла, що подачки мені не потрібні. Тепер сама збираюся розірвати цю угоду", - сказала вона.

"В мене склалося враження, що все це було заздалегідь сплановано. Своїми діями Квіт хотів показати, що робить жест доброї волі. Але мені це не потрібно. Рішення треба приймати одразу. А то здається, що Сергій Квіт не визначився, під кого хоче прогнутися", - додала вона.

Також Дарина розповіла, що на вихідних до неї з Черкас приїздила мама.

"Батькам нічого не казала про свій намір вдарити Дмитра Табачника квітами. Вони про це дізналися з новин. Спочатку почали мене сварити. Казали, що є більш цивілізовані методи для досягнення своїх цілей. Мама пробула в Києві один день. Встигла познайомити її з моїми друзями з "Братства". Після того сказала, що підтримує мене, хоч раніше була аполітичною", - розповіла вона.

Дарина Степаненко навчається на 2 курсі факультету гуманітарних наук.

"На пари пішла наступного дня після Форуму міністрів освіти Європи. Серед студентів моя поява особливого ажіотажу не викликала. Пальцями ніхто не тикав", - сказала вона.

Зараз ви читаєте новину «"Президент Могилянки не визначився, під кого хоче прогнутися" — Дарина Степаненко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

77

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі