
Акцію "ляпас квітами" міністру освіти Дмитру Табачнику організовував депутат від НУНС Андрій Парубій.
Про це повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко в ефірі Шустер Live, пише Українська правда.
"Організатор там пан Парубій. Той депутат, який кидав димові шашки в будівлі парламенту, якого не притягли до відповідальності, який, по суті, стоїть за спиною цієї дівиці", - заявив депутат.
"Просто, дуже цікавий збіг, тільки це відбулося, Кириленко приходить з виступом. Після Кириленко з'являється Парубій і розповідає, як з бідним нещасним підлітком 17-ти річним звіряча міліція хоче щось зробити", - уточнив Колесніченко.
У свою чергу, депутат від НУНС В'ячеслав Кириленко заявив, що особисто Степаненко не знає, але при нагоді "обов'язково познайомлюся".
Депутат приніс в студію телепрограми квіти для студентки.
Депутат від Народної партії Олег Зарубінський заявив, що за студенткою стояли "серйозні" люди.
"Було оформлено липове журналістське посвідчення, так вона потрапила на міжнародний форум, її машина чекала дорога, це не студентські масштаби", - уточнив він.
Коментарі
9Доход от 50$ в день - rider.org.ua
Традиційно покращений туалетний папір з портретом проФФесора: "Відчую кожного".
Выборы в Верховную Раду 2012 Онлайн голосование (предварительное)
ukraine-elections.com.ua/vote/prior_vr2012
так было всегда как только дадут подачку сразу же у народа забирут, еще и в три раза больше
Один дебил придумал, как ему кажется, умные слова "социальные инициативы", а другая стая бандюков хочет наклонить всю страну для воплощения в жизнь этого дебилизма, в результате на эти социнициативы скинутся все: и те, кто их получит, и те, кто не получит.
Кто бы сомневался.................. голимая БыКо-партия во главе с бЫко-пастухоМ!!!!!!!!!!!!!!! У меня вопрос к нации..............Сколько молчать будем?? Однозначно эти форумы бЫко-пастух не читает!!!!!!!
Харя гандо...Это же надо ещё с таким ухмылом фотку нашли,всё понятно что он своим клювом хочет промычать