Вранці 3 червня в Слов'янську Донецької області "Правий сектор" демонтував пам'ятник ім. Леніну.
Про це у своєму Twitter написав глава МВС Арсен Аваков.
В Славянске рано утром Правый сектор демонтировал памятник ленину. Очень культурно. Даешь культуру в массы! ;)
— Arsen Avakov (@AvakovArsen) 3 июня 2015
#Славянск. Неустановленные лица в военной форме похитили памятник #Ленин'у ))) Вебкамера тут http://t.co/cM8yZ4MI9y pic.twitter.com/yu0oyYvkXM
— Lugansk News Today (@LUGANSK_TODAY) 3 июня 2015
Раніше в Слов'янську під час віче активісти закидали пам'ятник Леніну червоною фарбою.
×




















Коментарі
1