неділя, 30 серпня 2015 16:27

Німецькі неонацисти пронесли на своєму марші прапор "ДНР"

Німецькі неонацисти пронесли на своєму марші прапор "ДНР"
Фото: Бориса Райтшустера

У Хайденау (Німеччина) учасники маршу неонацистів пронесли прапор незаконного угрупування "ДНР".

Про це пишуть Новости Донбасса з посиланням на журналіста Бориса Райтшустера.

Серед учасників акції були помічені відомі представники неонацистського руху.

"... На першому плані - прапор "ДНР", кримінальної псевдодержави, яку Кремль і його найманці намагаються проголосити у Східній Україні ... Німецькі прихильники Путіна, а-ля Шредера, Аугштайн і Епплер, мають відчути себе зараз дуже незатишно", - зазначив Райтшустер .

За його словами, "абсурдом ситуації є те, що кремлівська пропаганда всіляко намагається представити "ДНР" як бастіон боротьби з фашизмом".

Зараз ви читаєте новину «Німецькі неонацисти пронесли на своєму марші прапор "ДНР"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути