У Міністерстві закордонних справ вважають, що Україні не потрібно подавати у НАТО повторну заявку на отримання ПДЧ. Натомість потрібно добиватись від союзників його надання.
Про це заявив заступник міністра закордонних справ Єгор Божок. Він процитував у своєму Twitter декларацію Бухарестського саміту НАТО 2008 року, який погодив, що Україна та Грузія стануть членами Альянсу і ПДЧ є наступним кроком на шляху до цього.
"Треба чітко розуміти, що Україна за цей час пішла значно далі. Сьогодні нам треба не подавати заявку на ПДЧ, а вже добиватись від союзників його нам надання. Над цим і працюємо...Пропоную всім небайдужим долучатись і концентрувати зусилля саме в такому контексті", - написав заступник міністра.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО змінює формат співпраці з Україною
Треба чітко розуміти, що Україна за цей час пішла значно далі. Сьогодні нам треба не подавати заявку на ПДЧ, а вже добиватись від союзників його нам надання. Над цим і працюємо...Пропоную всім небайдужим долучатись і концентрувати зусилля саме в такому контексті.
— Yehor Bozhok (@YehorBozhok) 26 жовтня 2019 р.
Декларація Бухарестського саміту #НАТО: https://t.co/vizDv06aw6
— Yehor Bozhok (@YehorBozhok) 26 жовтня 2019 р.
Параграф 23:"...Сьогодні ми погодили, що ці країни (#Україна та #Грузія) СТАНУТЬ членами НАТО...#ПДЧ Є НАСТУПНИМ КРОКОМ України і Грузії на їх прямому шляху до членства...". pic.twitter.com/JBkqb48lYH
Україна та НАТО мають угоду про новий формат відносин. Його ухвалять ближчим часом, повідомив Міністр оборони Андрій Загороднюк.
Коментарі
1