
2018 року через зростання мінімальної зарплати кількість українців, які отримували субсидію, скоротиться. Як підрахували в Мінфіні, таким чином вдасться заощадити 5 млрд грн.
6 із 10 українців отримують субсидії. Уряд виділив цього року 51 млрд грн. Але тарифи на всі комунальні послуги зросли в кілька разів. Середній розмір субсидії – 1521 грн. Хто перший втратить урядову допомогу вирахували на порталі "Сегодня".
Наступного опалювального сезону за тепло доведеться платити більше. У травні цього року норматив споживання газу на опалення скоротять до 5 куб. м (на даний момент 5,5 куб. м).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Субсидію і пенсію перевірятимуть автоматично
"Це призведе до зменшення субсидій. Соціальні норми скоротили, а субсидія покриває тільки соціальні норми. Крім того, це призведе до зростання оплати. Щось покриє субсидія, а решту люди мають платити самі", – сказав Валентин Землянський, експерт в енергетичній сфері.
У дохід за нарахування субсидій із 2017-го хочуть враховувати депозити.
"Ми, напевно, внесемо депозити в розрахунок доходу домогосподарства для призначення субсидії. Але ми це зробимо з травня, вже після закінчення опалювального періоду. Тому що, це правильно врахувати, це все-таки можна вважати доходами, особливо коли відсотки за ним виплачують", – сказав Андрій Рева, міністр соцполітики.
2012 року, згідно з даними Державної служби статистики, українці віддавали за комунальні послуги в середньому 16% зарплати. Сума в платіжці на той момент сягала 502 грн, в той же час середня зарплата була 3098 грн. У січні 2017-го середня платіжка за комуналку сягнула 1807,9 грн (33% від середньої зарплати), це рекордна в історії України сума.
Цього року субсидіанти пройдуть масштабну перевірку. Мінфін виявив 100 тис. сімей, які зробили покупку від 50 тис. грн і оформили субсидії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенко розповів, коли субсидії видаватимуть грошима
Кількість родин, які отримують субсидії в Україні, сягнула 40,7%. Це на 15% більше порівняно з минулим роком. Найбільше їх оформили жителі Сумщини – 61,4%, найменше - Одещини. Там показник користувачів - 14,6%.
Коментарі
ТТ и верту явно нравятся говно, извините, кнопкодавы. Если они оба олигархи с миллионами бабла, тогда все правильно: на присутствие в парламенте у богачей нет времени, так как надо ежечасно стричь "капусту". Но если ТТверт из голубого большинства среднего уровня, то это уже синдром любителей наступать на одни и те же грабли по нескольку раз подряд и полная политическая неграмотность. Раз региональные рецидивисты так упорно не хотят принимать данную постанову, то они понимают, что постоянного большинства в парламенте у них не будет.
Индивидуальное голосование сути принимаемых решений не изменит. Но зато значительно увеличатся расходы депутатов на транспорт, которые придется в конечном счете оплачивать нам с вами. Ну приедут отсутствующие депутаты и что? Будут голосовать как оппазиция? Нет. Так какой смысл во всей этой тусне? Один большой мыльный пузырь, треп, приятный для души дураков и видимость деятельности.
Ничем не кончится,пр плюс кпу плюс мажоритарщики которые тратили кровные деньги плюс часть удараи частьоо,это мы проходили,вот вам и 260_270 депутатов,а оппозиция снова будет стонать и жаловаться даи кстати 180 депутатов очень хотят квартиры,так,что скучно не будет
Да,ты братец настоящий синезадый гопник.Значит оппозиция должна публично пообещать голосовать одной кнопкой,не выдвигать ультиматовов,не блокировать и по всей этой мути вытекает,что оппозиция может не нарушать законы, это её дело, но пусть не мешает это делать ПР. Откуда такой маразм,что раз "Батькивщина" нарушала закон,то теперь не имеет морального права требовать его выполнения. Ох уж эти апологеты бандитизма и гос.маразма.