На житловий квартал філіппінського міста Люсена, розташованого в 110 кілометрах на південний схід від столиці країни Маніли, впав вертоліт. В результаті НП загинуло, щонайменше, 6 осіб , у тому числі губернатор північної філіппінській провінції Кесон.
Як повідомили представники поліції та збройних сил, тіла губернатора провінції Кесон Рафаеля Нантеса, двох його охоронців і пілота вертольота, вже направлені на впізнання.
Крім того, в результаті падіння вертольота на житлові будинки загинули двоє людей на землі, а також загорілися щонайменше два житлових будинки.
Як повідомив генеральний директор управління цивільної авіації Філіппін Альфонсо Кусі, чотиримісний вертоліт "Робінсон-44", що летів з Люсени до столиці країни, звалився на землю приблизно через дві хвилини після зльоту.























Коментарі