Сьогодні мер Москви Юрій Лужков з"явився на засіданні уряду столиці Росії із синцем на лобі і гематомою на правому оці.
- Для того, щоб не було ніяких розмов і домислів з приводу моєї зовнішності, хочу сказати про те, що швидкісний спуск на гірських лижах призвів до деяких змін моєї зовнішності, - так прокоментував мер подію.
Це вже не перша травма, отримана Лужковим на відпочинку. Два роки тому йому в голову потрапила частина піротехнічної петарди, повідомляє Lenta.ru.
×



















Коментарі