середа, 30 квітня 2014 17:29

Медикаменти з Майдану передадуть українській армії

Медикаменти з Майдану передадуть українській армії
lovi-moment.com.ua

Після Майдану залишилось більше половини медикаментів, які приносили мешканці та гості столиці.

"Сьогодні було прийнято рішення передати ці медикаменти армії, а також Чорнобильській лікарні", - каже керівник медичної служби Ярослав Ковальчук.

Благодійні внески від українців армія витратить на форму для військових.

За 22 мільйони буде придбано 10 тисяч захисних кевларових шоломів, на спальні мішки буде витрачено 8,5 мільйона гривень, 8,5 мільйона - флотська форма, 3,5 мільйона - маскувальні сітки, 2,2 мільйона - засоби зв'язку та комплектуючі до них, 2,1 мільйона - бавовняні простирадла, 1,8 мільйона - ковдри, 1,4 - матраци, 1,2 - топографічні карти, 400 тисяч гривень - наволочки і за 400 тисяч гривень будуть придбані подушки.

Зараз ви читаєте новину «Медикаменти з Майдану передадуть українській армії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути