Ексклюзиви
Четвер, 11 серпня 2016 16:40

Людмилі Філяренко терміново потрібно зібрати гроші на механічне серце

Людмилі Філяренко терміново потрібно зібрати гроші на механічне серце

30-річній Людмилі Філяренко з Кропивницького (колишній Кіровоград) терміново потрібно вживити механічне серце. Два роки тому вона дізналася, що має дилатаційну кардіоміопатію, яка виправляється лише трансплантацією серця.

Людмила не так боїться за себе, як за долю 9-річного сина Артема, який може залишитися сиротою. Він - сенс всього її життя. У його віці вона також втратила маму і піклувалася разом з батьком про двох сестер.

Людмила зараз працювати не може, їй фізично складно виконувати навіть елементарну роботу по дому. У родини не має грошей на пересадку і вони не знають, з якого боку шукати порятунку. Почути такий діагноз зараз в Україні, значить отримати смертний вирок. Людмила може не дожити до моменту пересадки серця від живого донора. Її може врятувати механічне.

В Інституті серця 12 липня 2016 року була успішно проведена перша в нашій країні пересадка механічного серця. Це можливість, за яку Людмила хапається з останніх сил, адже механічне серце здатне збільшити її шанси на виживання і допомогти дочекатися трансплантації донорського органу. Ось тільки вартість такого механічного серця - величезна - 118 000 євро або 3 272 576 грн.

Звертаємося до всіх людей з великим серцем - допоможіть врятувати життя молодої жінки, чуйної, доброї людини і безмежно люблячої мами.

Величезне прохання до кожного з Вас - допоможіть, підтримайте Людмилу в її бажанні жити! Будь-яка допомога для хворих, які очікують нове серце, вкрай важлива!

Кошти збирає Українська біржа благодійності та Благодійний фонд "Серце на долоні"

Юридична адреса: 02140, м. Київ, вул. Мишуги, 8/48

ЄДРПОУ 37432793, МФО банку: 320649

р / 26001060714855 в ВАТ КБ "ПРИВАТБАНК" м. Київ

Призначення платежу: на лікування Філяренко Людмили

Зараз ви читаєте новину «Людмилі Філяренко терміново потрібно зібрати гроші на механічне серце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1179
Голосування Чи допомагаєте ви українській армії з часу як розпочалася АТО?
  • Так, перераховую гроші на номер 565
  • Даю речі і продукти, коли збирають допомогу військовим у моєму місті
  • Перераховую гроші на конкретні речі (каски, бронежилети, тепловізори) у підрозділи, які діють на Сході
  • Не допомагаю, бо це має робити держава
Переглянути
Погода