Олігарху Ігорю Коломойському суд продовжив термін тримання під вартою до 2 вересня 2024 року.
Рішення ухвалила суддя Шевченківського районного суду Києва Олена Чайка, передає УНІАН.
"У задоволенні клопотання відносно Коломойського Ігоря Валерійовича запобіжного заходу у вигляді особистої поруки відмовити. Клопотання старшого детектива... про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задовольнити. Продовження строку тримання під вартою підозрюваного Коломойського визначити терміном на 47 днів, тобто до 2 вересня 2024 року Визначити Коломойському розмір застави у розмірі 650 тисяч розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб", - йдеться у результативній частині рішення, зачитаного суддею.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ виявили незвичну деталь у справі Коломойського
Якщо за Коломойського внесуть заставу, він буде зобов'язаний прибувати за викликом до суду у цьому кримінальному провадженні, не виїжджати за межі населеного пункту місця проживання без дозволу детектива, прокурора чи суду, повідомляти детективів про зміну місця проживання та засобів зв'язку, утримуватись від позапроцесуального спілкування з особами, що перебувають у статусі свідків у даній справі, здати на зберігання відповідним органам державної влади свої паспорти та інші документи для виїзду за кордон.
"Визначити строк дії покладених на підозрюваного обов'язків терміном на два місяці з моменту внесення визначеної застави", - йдеться у рішенні.
На суді виступали представники групи поручителів, серед яких були телеведучі Алла Мазур та Наталія Мосейчук.
Олігарху Ігорю Коломойському повідомили про підозру у заволодінні 9,2 млрд грн Приватбанку.
Слідство встановило, що у січні-березні 2015 року кінцевий бенефіціар банку, на той момент голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Ігор Коломойський, розробив план заволодіння коштами Приватбанку.
Мета – подальше фінансування підконтрольної офшорної компанії і збільшення власної частки у статутному капіталі банку.
Для цього банк штучно зобов'язали виплатити вказаній підконтрольній компанії понад 9,2 млрд грн під приводом нібито зворотного викупу власних облігацій за завищеною вартістю.
Коментарі