Більшість школярів сприймають карантин як чергові канікули і дуже йому раді. Батьки ж бояться, що діти не встигнуть надолужити прогаяне. Вчителі у свою чергу обдзвонюють і роздають домашні завдання.
Вчителі тривогу не б"ють: говорять, карантин не перший і далеко не останній. Навіть після 3-4-тижневих перерв діти успішно закінчували навчання.
"Здоров"я важливіше, - упевнена директор школи N10 на Подолі Світлана Вакуленко. - Звичайно, через карантин виникають труднощі: діти не можуть самостійно розібратися з складними темами. Але потім все це можна виправити додатковими заняттями і навчанням у суботу".
Школи закриті на карантин вже майже два тижні, і ще одна - попереду.
За словами заступника мена Ірени Кільчицкої, діти не вчитимуться мінімум до 23 листопада: "Зараз епідемія в місті пішла на спад. Якщо студенти і школярі повернуться в аудиторії - може бути новий сплеск захворювання. Можливо, карантин буде продовжений".
У ГУ освіти говорять, що школярі відпрацюють пропущені уроки ще і за рахунок зменшення весняних і зимових канікул, "ущільнення" навчального матеріалу (об"єднання декілька тем, самостійного навчання), навчання по суботах. Проте конкретного рішення влади про відробіток пропущених занять ще немає.
У середу, 11 листопада, Кабмін заборонив керівникам освітніх установ відправляти вчителів у неоплачувану відпустку. Уряд ухвалив, що з 2 по 22 листопада у всіх учбових і дитячих дошкільних закладах, незалежно від форми власності, зарплата всім працівникам виплачуватиметься в тому ж об"ємі, що вони отримували до вимушених канікул.
За матеріалом Газета по-киевски.
Коментарі