Ексклюзиви
четвер, 27 травня 2010 13:44

Київрада просить заборонити рекламу пива

Київрада просить заборонити рекламу пива

Депутати Київради звернулися до Президента України, Верховної Ради і Кабінету Міністрів щодо заборони реклами пива. За таке рішення проголосували 96 депутатів.

Зокрема, пропонується заборонити рекламу алкогольних, слабкоалкогольних напоїв, зокрема і пива, в ЗМІ, а також під час проведення спортивних і культурних заходів.

"Завдяки нашим ініціативам ми бачимо, як ці закони (про заборону розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях - ред.) утілюються і виконуються на державному рівні. Але на жаль, сьогодні ще є певні недоробки - на телебаченні нічого не змінилося, більшість спортивних заходів проходять під егідою пивних компаній. Якщо не будуть внесені відповідні зміни в закон "Про рекламу", то будь-які наші ініціативи закінчаться нічим", - зазначила доповідач з цього питання в.о. заступника мера Києва Алла Шлапак.

Нагадаємо, раніше депутати Київради просили Верховну Раду прирівняти слабкоалкогольні напої та пиво до алкогольних напоїв.

Лига

Зараз ви читаєте новину «Київрада просить заборонити рекламу пива». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.09.2010 14:08:45для . Z.l.o.d.e.y (Kyiv)195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
дебил у тебя дети есть?ненужно рекламы на пиво и водку ,на всякие ретбулы и на мед препараты
27.05.2010 17:13:18Z.l.o.d.e.y79.124.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А давайте вообще сделаем из Укаины и её граждан СОВЕТСКИЙ СОЮЗ ЕДИНОМЫШЛЕННИКОВ? :) Так надоело уже слышать "запретим это", "ликвидируем то" и бла-бла-бла. А почему никто не говорит о том, что табачные и алкогольные бренды ВЫСТУПАЮТ СПОНСОРАМИ???.. и ОЧЕНЬ ХОРОШИМИ СПОНСОРАМИ!!! Да, Я - ЗА то, чтобы запретить продавать эти "полезные" вещи лицам недостигшим 18-ти лет!.. но Я - ПРОТИВ дибилизма О ЗАПРЕТЕ ВСЕГО И ВЕЗДЕ!!!
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути