Субота, 30 серпня 2008 08:18

Голу Дашу Астаф"єву зняли з ефіру (ФОТО)

З вечірнім еротично-візуальним релаксом покінчено - програма "Погода" з Дашею Астаф"євою зникла з ефіру каналу М1.

На цьому наполягала Національна експертна комісія з захисту суспільної моралі, пише "Телекритика".

Як пояснив гендиректор ЗАТ "Телеодин" (канали М1 та М2-Естрада) Валентин Коваль, програма з підопічною продюсера Юрія Нікітіна викликала "фантазії і хвилювання".

Ще 11-го серпня Національної ради з питань телебачення і радіомовлення надіслала телеканалу листа. У ньому було запропоновано перенести час трансляції "Погоди", аби привести її до вимог чинного законодавства України.

"Підставою для цього був експертний висновок Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, яка вважає програму еротичною", - пояснив журналістам Коваль.

Відповідно, до листа Нацрада додала той самий експертний висновок комісії, де роз"яснено, чому "Погода" з Астаф"євою є еротикою.

"Пластика ведучої, погладжування руками грудей, живота, стегон під час передачі з великою імовірністю може викликати в абсолютної більшості глядачів передачі "Погода" сексуальні й еротичні почуття, фантазії та хвилювання", - йдеться у висновку.

"Провівши дослідження відеозапису передачі "Погода", було визначено, що основною ціллю авторів передачі не в тому, щоб представити програму "Погода" на каналі телебачення, а зосередити увагу на ведучій програми, підкреслюючи та відтіняючи частини жіночого тіла молодої вродливої жінки в нижній білизні", - йдеться далі.

Таким чином, експертна комісія постановила, що "даний матеріал містить елементи еротики. Відповідно до закону, трансляція теле-, відео-, аудіопрограм, що містять елементи еротики, допускається з 24 години до 4 години".

Цікаво, що, незважаючи на те, що "Погоду" лише запропонували перенести, канал взагалі зняв її з ефіру.

"Ми з ведучою Дашею Астаф"євою сподівалися мати довгі стосунки. Тому надішлемо запит до комісії, спробуємо отримати від них детальний аналіз, що саме вони вважають у програмі проявами еротики. І після цього будемо переформатовувати", - пояснює Валентин Коваль.

За його словами, так, можливо, Даша буде "гладити не стегна, наприклад, а камеру або скло, на якому зображена карта України", повідомляє ТаблоID.

Зараз ви читаєте новину «Голу Дашу Астаф"єву зняли з ефіру (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода