В окупованому Донецьку бойовики провели фінал конкурсу краси "Донецька красуня-2015". У підсумкових конкурсах брали участь 27 дівчат, передає "Апостроф".
Журі оцінювало не лише зовнішній вигляд, але і "патріотизм" учасниць. На сцені виступали діти у військовій формі. Також у заході брали участь бойовики.
Дівчата виходили на сцену з "невідомими героями" ДНР - робітниками, рятувальниками, медиками.
×




















Коментарі
13