середа, 12 серпня 2015 09:45

"Це неприпустимо" - німецький міністр нагадав Путіну про голод у деяких регіонах

"Це неприпустимо" - німецький міністр нагадав Путіну про голод у деяких регіонах
Фото: ЕРА

Міністр сільського господарства Німеччини Крістіан Шмідт назвав "етично неприйнятним" знищення санкційних європейських продуктів у Росії.

Про це пише "Deutsche Welle".

"І сьогодні у світі голодують люди, тому такі політичні дії є неприпустимими", - сказав міністр.

Крістіан Шмідт закликав президента Росії Володимира Путіна послабити заборону на поставки продовольства.

На думку міністра, це може розглядатися як сигнал готовності до поліпшення політичної ситуації.

Зі свого боку Шмідт пропонує допомогу у врегулюванні кризи.

"Я готовий направити все, що в моїй компетенції, на зміцнення співпраці, а також на підтримку розвитку сільського господарства Росії", - заявив німецький міністр.

Нагадаємо, починаючи з 6 серпня по всій Росії відбувається знищення санкційних продуктів. Раніше до Путіна з закликом припинити нищити їжу звернувся польський міністр Марек Савицький, який назвав дії РФ гріхом.

Зараз ви читаєте новину «"Це неприпустимо" - німецький міністр нагадав Путіну про голод у деяких регіонах». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути