Журналістка зняла на відео, як у центрі Донецька, біля ТРЦ "Континент" бойовики у нетверезому стані з'ясовували стосунки.
На відео декілька людей у військовій формі сперечаються. Це можна зрозуміти навіть без звуку. До палкої бійки справа не дійшла. Але дончани перелякано обходили їх.
Проте у коментарях до відео люди встали на захист бойовиків.
"Вже не знаєте,що би вигадати, хоч би брудом облити ДНР! Дивіться за своїми воїнами-алконавтами!!!" - написали в одному з коментарів.
Нагадаємо, що за участю нетверезих бойовиків часто трапляються ДТП.
×




















Коментарі