Авіакомпанія "Хорс" пропонує Збройним силам України свою нову розробку - гірокоптер.
Команда українських розробників досліджувала можливості гірокоптерів і вдосконалила його для потреб ЗСУ пише УНН.
Зараз відбувається етап державних випробувань для отримання сертифіката на виробництво цих апаратів.
"До кінця липня ми завершимо проведення відомчих випробувань з метою прийняття на озброєння або допуску до експлуатації зазначених апаратів. Після чого дані бойові машини будуть використовуватися в десантно-штурмових військах з метою доставки матеріально-технічних засобів, доставки особового складу, евакуації поранених і в майбутньому ми припускаємо його, як засіб вогневого ураження", - повідомив заступник командувача десантно-штурмових військ ЗСУ Юрій Галушкин.
Навчання уже пройшло 4 пілоти: 2 з десантно-штурмових і 2 з сухопутних військ. До кінця року планується формування повітряних підрозділів в десантно-штурмових військах, яке буде виконувати завдання на гірокоптерах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий український вертоліт піднявся в небо
Недавно, на батальйонних тактичних навчаннях проводилися показові заходи щодо розвідки та евакуації поранених, на яких було присутнє керівництво ЗСУ і держави на чолі з президентом України.
Гірокоптер - це літальний апарат, який піднімається вгору за рахунок зустрічного повітря, який обертає гвинт. Це безпечніший літальний транспорт - в разі відмови двигуна, він приземлиться за рахунок гвинта, який обертає повітря. Другий гвинт, в кормі апарату, штовхає його вперед. Піднімаються вгору до 5 тис. м, а швидкість набирає до 200 км/год. Машина досить економна, має дальність польоту на одній дозаправці в 350 км і піднімає 350 кг вантажу.
Інженери випробували новий український розвідувальний безпілотник. Пристрій оснащено дистанційним управлінням камери і автоматичною фіксацією заданої мети. Його камери здатні зафіксувати людину на відстані 10 км. Безпілотник розробили для пошуку людей в горах та морі. Він може патрулювати об'єкти інфраструктури кордону.
Коментарі