18% працюючих українців кожен день хоча б раз замислюються про звільнення. Такі дані були отримані під час опитування.
Зокрема, на думку 8% респондентів бажання написати заяву про звільнення приходить до них кілька разів на день. Однак опитані зізнаються, що, після того як зважать всі "за" і "проти", вони вирішують залишити все як є: "Мене не влаштовує графік роботи і зарплата", "На роботі мене дратує все, але, подумавши про звільнення серйозно, я заспокоююсь".
До 19% працюючих українців думки про звільнення приходять кожного тижня.
"На жаль, все частіше"; "В останні кілька місяців це найнав'язливіша ідея", - йдеться в результатах опитування.
Натомість, 15% працюючих українців повідомили, що замислюються про звільнення раз на місяць, в основному це відбувається через накопичену втому або негативні емоції в день зарплати, розмір якої їх не влаштовує.
В свою чергу, 10% замислюються про зміну роботи раз на півроку. Судячи з коментарів, від рішучого кроку їх утримує страх не знайти нову роботу і втратити у зарплаті.
Проте, 6% опитаних замислюються про зміну роботи раз на рік, "коли терпінню настає кінець", - коментують вони.
Взагалі не думають про зміну роботи 19% українців, за словами яких їх "все влаштовує", "поки немає ніяких приводів для звільнення".
Не змогли відповісти на поставлене питання 13% респондентів: "Якщо мені приходить в голову думка про звільнення, я це роблю", "Буває й таке. Коли одинадцять років працюєш на одному й тому ж місці, то іноді й такі думки приходять у голову".
Опитування проведене в Українї з 13 серпня по 13 жовтня 2010 року серед 1200 представників економічно активного населення України старше 18 років, що мають постійну роботу.
Як відомо, прем'єр-міністр Микола Азаров вважає, що рівень зарплат, пенсійного та соціального забезпечення в бюджетній сфері недостатній.
Коментарі