пʼятниця, 20 березня 2009 13:47

Черновецький злякався, що його визнають неосудним

Черновецький злякався, що його визнають неосудним

Мер Києва Леонід Черновецький відмовився проходити психіатричну експертизу, на яку його запросило Міністерство охорони здоров"я.

Про це столичний голова сказав після зустрічі з російським послом в Україні Віктором Черномирдіним.

"Вчора я отримав лист від Міністерства охорони здоров"я, щоб я пройшов психіатричну експертизу. Наше законодавство передбачає насильницьке відчуження мене від посади, якщо експертиза визнає мене неосудним. Звичайно, я ні на яку експертизу не піду. Це моє принципове рішення, тому що здібні люди завжди мали дивакуватості. Це властивість людей великих", - зазначив Черновецький.

Він також попросив Черномирдіна дати оцінку "цим жахливим подіям". Черновецький пообіцяв звернутися з таким саме проханням до президента Ющенка, прем"єра Тимошенко та всіх українських політичних сил.

У свою чергу, російський посол пообіцяв відреагувати на прохання Черновецького. "Ми, звичайно, відреагуємо. Я так розумію, це внутрішня справа України…Я думаю, що ми висловимо свою позицію", - сказав Черномирдін.

Нагадаємо, 18 березня Черновецький демонстрував усім бажаючим свою гарну фізичну та психічну форму. На столичному стадіоні "Динамо" мер пробіг 400 метрів, підтягнувся на турніку 15 разів і проплив 50 метрів у басейні.

Так голова КМДА відреагував на рішення Тимчасової слідчої комісії Верховної ради призначити йому психіатричну експертизу.

У свою чергу психіатри виступили із заявою, що така експертиза є незаконною.

За матеріалами РБК-Україна, ТСН

Зараз ви читаєте новину «Черновецький злякався, що його визнають неосудним». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути