Результат війни для України залежить виключно від ситуації на полі бою, а не від мирних переговорів з Росією чи адміністрації нового президента США. Про це в інтервʼю "Українській правді" заявив полковник Андрій Білецький, командир Третьої штурмової бригади.
"Ніякі війни перемовинами не закінчуються, це розхожий вислів. Переговори - це формалізація реальної розстановки сил між державами та арміями. Слабкий отримує гірші позиції, сильний - кращі позиції. Тобто, все одно все вирішує поле бою", - наголосив Білецький.
Він заявив, що істерія довкола уявного перемир'я, спровокована виборами президента США, вже призводить до вкрай негативних тенденцій: військовослужбовців це демотивує, а цивільних - розслабляє.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп сильніший за Путіна - Зеленський висловився про припинення війни
"Наскільки мені відомо, ніяких перемовин ще обʼєктивно не ведеться. Але вже війна сприймається купою людей, як застуда: треба перетерпіти тиждень і само мине. А тепер уявіть солдата на полі, який думає: у них завтра договорнячок в тій чи іншій формі, а я за два роки все пройшов і можу загинути за пів доби до перемир'ї. Добре це впливає на солдата? А на мобілізацію?" - заявив Білецький.
Відповідаючи на запитання про можливість замороження війни, Білецький назвав цей варіант проблемою для України. Адже для Росії це стане ще одним раундом війни, яку вона обовʼязково продовжить, допоки не досягне своєї мети - знищення української державності.
Якщо ж війну справді буде заморожено, український народ зобовʼязаний використати цей час для повної модернізації держави.
"Військово-промислового комплексу, армії, економіки, соціуму. Економічно, демографічно, науково і технічно слабка країна не може мати сильного війська. Бо насправді армія - це завжди зліпок суспільства", - заявив комбриг Третьої штурмової.
Вирішити проблему з критичною нестачею людей на передовій можна завдяки покращенню підготовки новобранців.
Люди, які потрапляють в армію, мають бути навчені в рази краще, ніж зараз, розповів командир Третьої окремої штурмової бригади Андрій Білецький.
Коментарі