Сьогодні в Єгипті автобус з російськими туристами потрапив в аварію. У єгипетському агентстві МІНА повідомили, що 8 росіян і 1 турист з узбекистану отримали поранення, постраждали також двоє громадян Єгипту.
Стався інцидент рано вранці за 15 кілометрів від населеного пункту Абу-Заніма. В автобуса, за даними єгипетської поліції, лопнула передня ліва шина, і він перекинувся на трасі.
Постраждалих доправили у госпіталь. Стан всіх поранених, за інформацією лікарів, стабільний і не вселяє побоювань, повідомляє РИА "Новости".
×



















Коментарі