Запах бензину та дизельного палива може бути неприємним і стійким, але існують ефективні способи його швидко усунути з рук, одягу та поверхонь.
Важливо правильно підійти до очищення та використовувати доступні засоби, пише "Главред".
Як видалити запах бензину з одягу?
Коли бензин потрапляє на одяг, він не тільки залишає плями, але й насичує тканину сильним запахом. Ось кілька ефективних методів для вирішення цієї проблеми:
1. Сода. Розчиніть 4 столові ложки соди у воді та нанесіть суміш на пляму. Залиште на 40-60 хвилин, а потім виперіть одяг. Це один із найефективніших способів позбутися запаху бензину з тканин.
2. Господарське мило. Використовуйте господарське мило з ланоліном для боротьби з жирними плямами та запахом бензину. Натріть забруднені місця перед пранням, щоб нейтралізувати забруднення та запах.
3. Кавова гуща. Нанесіть кавову гущу на пляму, залиште на кілька годин, після чого виперіть одяг. Кава добре поглинає запахи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допомагає садівникам: чому не варто прибирати з ділянки опале листя
Як видалити запах бензину з автомобіля?
Якщо бензин пролився в салоні або багажнику автомобіля, потрібно відразу ж очистити це місце. Ось кілька способів:
1. Сода та оцет. Цей простий та ефективний засіб допоможе усунути пляму й запах. Змішайте соду, оцет і теплу воду, нанесіть суміш на ганчірку та протріть забруднене місце.
2. Кава. Мелена кава може поглинати запахи. Насипте трохи кави на пляму та залиште на кілька годин, потім очистіть поверхню.
3. Мийний засіб. Засоби для миття посуду добре розщеплюють жири, тож підійдуть для очищення бензинових плям. Нанесіть засіб на забруднене місце, дайте йому вбратися, потім витріть поверхню.
4. Оцет. Обробіть місце забруднення оцтом за допомогою розпилювача, а потім провітріть автомобіль протягом доби.
З часом праска може бути забруднена значним шаром накипу, викликаним жорсткою водою. Це може призвести до перегріву та виходу з ладу Тена, якщо за очищенням не стежити. Поява сіро-коричневих плям на одязі під час використання пари є сигналом, що пора очистити пристрій.
Для очищення можна використовувати оцет, який ефективно розчиняє вапняний наліт.
Коментарі