Вівторок, 19 серпня 2008 11:08

Адамкус і Качинський просять НАТО негайно надати Грузії і Україні ПДЧ

Президенти Литви Валдас Адамкус і Польщі Лех Качинський закликали керівництво членів НАТО якнайшвидше надати Грузії і Україні План дій щодо членства в Північноатлантичному альянсі.

Як передає ІТАР-ТАСС з посиланням на прес-службу глави Литви, лідери двох країн оголосили спільну декларацію такого змісту: "Враховуючи декларацію, прийняту НАТО в Бухаресті (на саміті блоку у верхах у квітні цього року), в якій однозначно наголошується, що Грузія і Україна стануть членами НАТО, ми звертаємося до керівників держав НАТО з проханням вказати міністрам закордонних справ своїх країн знайти змогу якнайшвидше обговорити можливість надати Грузії і Україні План дій щодо членства в НАТО", - заявляють В. Адамкус і Л.Качинський.

На думку президентів, надання Грузії ПДЧ у НАТО є "єдиним засобом для стабілізації ситуації в регіоні і забезпечення безпеки мирних жителів".

Зараз ви читаєте новину «Адамкус і Качинський просять НАТО негайно надати Грузії і Україні ПДЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода