Міністерство інфраструктури моніторить всі підрядні і субпідрядні організації, які працюють на будівництві Керченського мосту. Поки що факти, що українські бізнесмени та підприємці беруть участь у будівництві мосту, не підтверджені.
Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "112 Україна".
"Наразі ці факти не підтверджені, але ми моніторимо всі підрядні і субпідрядні організації, які працюють у будівництві мосту. Санкційний список буде стосуватися і в першу чергу їх також. Поки що ми не зафіксували українських підприємств", - говорить міністр.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Донбас має перейти під міжнародний контроль - Клімкін
Також Омелян зазначив, що для зупинки незаконного будівництва мосту міністерство використовує всі можливі майданчики.
"Сьогодні відбувся ще один гарний захід, - це була конференція військово-політичних питань навколо Криму, на якій були присутні як українські експерти, військові і міжнародні гості. Був заступник командуючого 6-го флоту США, у мене була можливість обмінятися думками з ним стосовно того, що відбувається навколо будівництва Керченського мосту. Ми чітко наголосили на вкрай негативних наслідках такої технічної споруди, оскільки вона має виключно соціально-економічний ефект і це не лише просто міст, це ключ до дестабілізації наших двох портів і міст навколо них, - Маріуполя і Бердянська", - пояснює політик.
Відомство готує економічне та екологічне обґрунтування шкоди, яку наносить Керченський міст.
"Ми готуємо спільно з американськими колегами позови до міжнародних судів", - також додає міністр.
Оприлюднили фотографії будівництва мосту між окупованим містом Керч та материковою Росією. Над "проектом" нібито працює 10 тисяч людей.
Коментарі
2