Четвер, 30 жовтня 2008 18:44

Студенти вчаться на помилках депутатів

Студенти Національної академії управління при президентові України на семінарах із права вишукують приклади юридичної некоректності та помилок у проектах рішень міськради. Про це повідомив на засіданні регламентної комісії міськради депутат із фракції БЮТу Микола Мельник.

— Мені студент цієї академії сам розповідав, що вони вчаться на наших помилках. Викладачі на практичних заняттях роздають уже проголосовані проекти рішень міськради, аби студенти знаходили в них приклади юридичної некоректності та пункти, які порушують закони. Тобто наші напрацювання ставлять у приклад, як не слід складати документи, — каже Мельник.

Голова комісії з питань регламенту Віталій Павлик, 27 років, сподівається, що невідомий студент мав на увазі міськраду минулого скликання. Він наголосив, що депутати цього скликання готують правові акти довго, аби забезпечити їхню "юридичну чистоту".

На кафедрі права та законодавчого процесу в Академії управління при президентові України підтвердити або спростовувати повідомлення Миколи Мельника відмовилися.

В академії переважно здобувають другу вищу освіту. Там навчаються чиновники з органів місцевого самоврядування та державної влади з рай- та облцентрів України.

Зараз ви читаєте новину «Студенти вчаться на помилках депутатів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6235
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода