вівторок, 27 липня 2021 12:16

Призерку Олімпіади Білодід оваціями зустріли в Києві
6

У вівторок, 27 липня, дзюдоїстка 20-річна Дар'я Білодід повернулася в України після Олімпійських змагань.

Рейс зі Стамбулу прибув вранці до аеропорту "Бориспіль", пише "Дом".

На летовищі спортсменку та її наставників з оплесками та квітами зустрічали прихильники.

"Приємно, що медаль є. Це олімпійська медаль, яка завжди буде в історії та в моїй пам'яті. Звичайно, хотілося більшого. Я знаю, що я могла більше, я могла здобути золоту медаль. Але думаю, що все іще попереду", - сказала Білодід журналістам.

Спортсменка також прокоментувала нещодавню заяву щодо перерви у спортивній кар'єрі. Вона наголосила, що не збирається завершувати її. Лише планує невеличкий перепочинок від змагань.

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід отримала бронзову медаль на Олімпійських іграх-2020. Білодід виступала у ваговій категорії до 48 кг. У фінал її не пустила чемпіонка світу 2017 року. Ця медаль стала першою для збірної України на цьогорічній Олімпіаді. До того ж це дебютна олімпійська нагорода в жіночому дзюдо для на нашої країни.

Зараз ви читаєте новину «Призерку Олімпіади Білодід оваціями зустріли в Києві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua