Вівторок, 23 липня 2013 19:40

Попов пообіцяв повернути інваліду МАФ, який знесли у центрі Києва

Підприємець та інвалід першої групи Олександр Пустовойт має два гастрономи на вулиці Різницька, 8 у Печерському районі Києва. Нещодавно один з гастрономів чоловіка знесли.

Перед цим телефоном попередили, що МАФ знесуть, бо він встановлений самовільно. Проте підприємець заявляє, що має на нього всі необхідні документи. Після того, як інваліди влаштували акцію протесту біля Київради, голова КМДА Олександр Попов пообіцяв підприємцю повернути знищений гастроном.

"В управлінні торгівлі пообіцяли повернути і залишити мене у спокої, щоб я працював надалі. Поки ми домовились на словах", - розповів Пустовойт.

Автор: Фото: Наталія Шестопал
  Олександр Пустовойт
Олександр Пустовойт

Чоловік розповів, що організував власний бізнес у 1994 році. У його гастрономі менеджером працювала жінка на візочку.

"На свої торгові точки маю всі дозвільні документи - це рішення районної ради, Київради, рішення голови архітектури, оренда, земельна ділянка зареєстрована у земельному кадастрі, все сплачено. Тепер кажуть, що це все не діє. Прийшла нова влада і говорить, що ці МАФи не красиві і самовільно встановлені. Уявляєте, як можна українцю без необхідних дозволів встановити кіоск у центрі Києва? Зараз йде боротьба з МАФами і під ту гребінку потрапляють всі. Це великий бізнес і люди залишаються без роботи", - обурюється Олександр.

Чоловік розповів, що люди з вадами можуть працювати лише неподалік від місця, де проживають. Адже місто не облаштоване для інвалідів і бар'єром проїхати на візочку по вулицям є сходи.

"Мої дві точки знаходяться біля мого будинку. Одна на дворі, інша - через дорогу. Організував власний бізнес від безвиході. Пенсії катастрофічно не вистачало, а я одружився. Я жодної своєї точки не здавав у оренду. У ній працюю я і такі ж люди з фізичними вадами, як я", - зазначив чоловік.

Зараз ви читаєте новину «Попов пообіцяв повернути інваліду МАФ, який знесли у центрі Києва». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6234
Голосування Якими правами слід наділити жителів Києва без прописки?
  • Безкоштовною медичною допомогою, можливістю безкоштовного навчання дітей у школах та виховання в дитсадках
  • Голосуванням за муніципальну владу
  • Участю в голосуванні щодо перейменувань вулиць і зелених зон, зведення будівель та споруд
  • Громадяни мають вирішувати долю того населеного пункту, де вони прописані
  • Залишити без змін
  • Свій варіант напишіть у коментарях
Переглянути
Погода