
Держкомісія з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) визнала реєстр холдингу "Київміськбуд" загубленим.
ДКЦПФР надала компанії "Фінреестр" право відновити реєстр, забравши тим самим ведення реєстру у реєстратора "Адрем".
"Всі власники, зазначені в останній збереженій копії реєстру, для підтвердження цієї інформації повинні надати „Фінреєстру" відповідні дані", — йдеться в повідомленні ДКЦПФР.
Рішення Комісії позбавило приватних власників акцій компанії можливості заявити свої права, пояснив "КоммерсантЪ-Украина" джерело, близьке до "Київміськбуду".
Те, що колишній реєстратор не передає реєстр, не може служити підставою для визнання його загубленим, вважає партнер юридичної фірми "Волков, Козьяков і партнери" Микола Подпалов. "Тому приватні компанії можуть оскаржити рішення комісії", — зазначає він. "Але у випадку з „Київміськбудом" мова йде про позицію влади — повернути акції місту. Навіть якщо власники будуть оскаржувати дії комісії в суді, у них практично немає шансів виграти", — вважає партнер юридичної фірми "Ільяшов і партнери" Роман Марченко.
80% холдингу "Київміськбуд" було продано в липні 2009 року на аукціоні за 114,08 млн грн ТОВ "Фінансова компанія 'Новий регіон'", яке пов'язують з В'ячеславом Супруненком — зятем мера Києва Леоніда Черновецького. Потім муніципальний пакет акцій було перепродано кільком кіпрським компаніям.
Восени минулого року Київська міськдержадміністрація почала повернення акцій у власність міста: у жовтні адміністрація провела збори акціонерів, де змінили менеджмент "Київміськбуду" і реєстратора "Адрем" на "Фінреєстр".
До цього моменту власники "Київміськбуду" не могли проводити збори акціонерів, оскільки "Адрем" не надає їм реєстр.
Як відомо, раніше нове керівництво КМДА на чолі з Олександром Поповим ініціювало повернення в комунальну власність підприємств Київміськбуд, Київгаз, Київводоканал, а також земельних ділянок, незаконно приватизованих за заниженою вартістю в період керівництва КМДА мером Леонідом Черновецьким.
За інформацією ЗМІ, новими власниками стали зареєстровані на Кіпрі офшори, пов'язані з Супруненком.
Між тим, Міністерство внутрішніх справ підтверджує, що Супруненко перебуває у міжнародному розшуку.
Нагадаємо, 11 квітня Генеральна прокуратура України порушила Кримінальну справу проти депутата Київради Супруненка і глави фракції Блоку Черновецького Дениса Комарницького за вчинення розбійного нападу.
Коментарі
"У листах може покаятися за свою поведінку." От тепер зрозуміло за що сидить Тимошенко Ю.В. ЗА ПОВЕДІНКУ !!! Всі у Хама відсмоктують хама, а ВОНА НІ. Ти ба яка. Ось, наприклад ПРищавий - відПРацював на ПРезервадента і живе ПРипіваючи на державній дачі й досі, а Юлі державну буцигарню з посиленою вартою!!! Ось така у ПРезика "демократія, судочинство і сПРаведливість". А ссить ЮЛЮ!!! Від яйця всрався, а від Юлі вссикається весь час!
Вся эта бандронацистская сволочь недает стране развиваться. Быстреб они делали революцию да перебить их там всех.
Ты хам покайся у своих словах ато жди кары божьей. Янукович тебя лоха в люди выводит.
Освобождение Тимошенко затянется на несколько лет.
А когда начнёт хам каяться? За награбленное,за фальсификацию выборов?Реально должна была бать президентом Тимошенко
Бедный Яценюк. Сколько же Тимошенко ему пообещала и что?